Prodejna Tachov

 • Otevírací doba
  Po - Pá     9.00 - 15.00
   
 • Výdejní místo pro e-shop
  ANO
   
 • Možnosti parkování
  ANO
   
 • Zboží na e-shopu
  skladem na prodejně
   
 • Vyřízení reklamace osobně
  ANO

Informace o prodejně

Navštivte nás v prodejně, kde vám vždy ochotně poradíme s výběrem notebooku, počítače či vhodného zařízení. Navíc je vždy přítomný odborný technik, který pomůže vyřešit komplikace se softwarem i hardwarem. V případě potřeby vám rádi sestavíme originální kus přímo na míru vašim potřebám. Na prodejně si můžete objednat servis a svěřit nám do rukou počítač nebo notebook. Těšíme se na vaši návštěvu.

Historie prodejny ImportPC

Z maloobchodní činnosti v garáži domova, přes prodej na inzertních serverech jsme se vyvinuli na předního prodejce použité výpočetní techniky v západních Čechách. V roce 2011 byla otevřena první prodejna na náměstí v Tachově. Kvůli potřebě větších skladovacích prostor jsme se přemístili v roce 2016 do většího objektu v klidné části Tachova – bývalá kasárna, kde nás naleznete i nyní.

Inovace a vylepšení celého systému, přineslo i optimalizovanou správu, to nám umožňuje zajistit rychlé a efektivní zpracování příchozích objednávek. Tuto změnu přivítala nejvíce kategorie náhradních dílů. Přibližně 60% přijatých objednávek je odesláno v den přijetí platby. Jakékoliv zásilky jsme schopni odeslat i do zahraničí. Z maloobchodní činnosti v garáži domova, přes prodej na inzertních serverech jsme se vyvinuli na předního prodejce použité výpočetní techniky v západních Čechách.

V roce 2011 byla otevřena první prodejna na náměstí v Tachově. Kvůli potřebě větších skladovacích prostor Inovace a vylepšení celého systému, přineslo i optimalizovanou správu, to nám umožňuje zajistit rychlé a efektivní zpracování příchozích objednávek. Tuto změnu přivítala nejvíce kategorie náhradních dílů.

Přibližně 60% přijatých objednávek je odesláno v den přijetí platby. Jakékoliv zásilky jsme schopni odeslat i do zahraničí. Z maloobchodní činnosti v garáži domova, přes prodej na inzertních serverech jsme se vyvinuli na předního prodejce použité výpočetní techniky v západních Čechách.

Kontakty

Petr Filo
technické podpora,
dostupnost zboží, velkoobchod

tel: 606 424 297
obchod@importPC.cz


Šárka Filová
reklamace, platby, fakturace

tel: 602 165 143
obchod@importPC.cz

Jak se k nám dostanete ?

Autem - od nákupního centra TESCO Tachov směrem na Karlovy Vary Autobusem - městskou linkou 5, zastávka U Vodojemu
Mapa