MSI

Historie tchajwanské společnosti MSI sahá do srpna 1986. V té době ji založilo pět zakladatelů – Joseph Hsu, Jeans Huang, Frank Lin, Kenny Yu a Henry Lu. V počátcích se firma zaměřovala na vývoj a výrobu počítačových mainboardů a grafických karet. V roce 1987 proto vyrobila první přetaktovatelný motherboard a o deset let později uvedla první grafickou kartu.

Historie MSI

Na začátku roku 2001 společnost MSI expandovala do Číny, kde byla spuštěna továrna Baoan Plant v Shenzhenu a výzkumné a vývojové centrum v Kunshanu. V průběhu své působnosti MSI zakládala své pobočky nejen v Číně, ale také v Hong Kongu, Tchaj-wanu, USA, Německu, Francii, Austrálii, Nizozemí, Velké Británii, Japonsku a Latinské Americe.

Současnost společnosti

V současné době patří MSI (Micro-Star International) mezi tři největší tchajwanské společnosti a pět největších světových výrobců základních desek pro stolní počítače. Díky tomu si firma vydobyla pevné místo ve světě IT. Kromě základních desek se zaměřuje také na výrobu notebooků, počítačů, grafických karet, serverů a dalších počítačových komponentů.

Přenosné počítače od MSI

MSI při výrobě svých produktů dbá na kvalitu, proto je také podrobuje sérii testů. U notebooků se testuje tlak, vlhkost, nárazy, vibrace, životnost konektorů, klávesnic nebo dotykových panelů. V současné době firma rozděluje notebooky do šesti řad – tablety, U series (ultrapřenosné), X series (stylové a ultra-tenké), C/P series (notebooky pro každého), F series pro kreativní jedince a G series s vysokým výkonem pro hráče.

Proč tedy MSI?

Dlouhodobým cílem společnosti je stát se co nejdůvěryhodnější a nejrespektovanější značkou. Zároveň chtějí neustále zvyšovat laťku v inovaci i designu svých produktů. Proto na trh uvádějí produkty, které činí život jednodušší a pohodlnější. Dále podporují nejmodernější technologie, a tak dopřávají svým uživatelům potřebný výkon, vynikající design a osobitý styl.

MSI patří k firmám, které reagují na potřeby společnosti. Příznivce ekologie rovněž potěší, že firma se firma zajímá o ochranu životního prostředí a usiluje o rozvoj ekologicky šetrných technologií a výrobků.

Produkty MSI

Produkty MSI skladem

Další značkové zboží na ImportPC.cz

Acer Apple Asus Dell Fujitsu Hewlett-Packard Lenovo MSI Panasonic Samsung Sony Toshiba

Nejčastější dotazy

Nenašel jsem fakturu
Jak na reklamaci?
Proč nakupovat u nás?
Jak dlouhá je záruční doba? Jaká je pro firmy?

Více odpovědí najdete v sekci Nejčastější dotazy.

Máte otázky? Jsme tady pro vás!

Petr Filo

Petr Filo
majitel, technická podpora

603 593 660
obchod@importpc.cz