Proč nakoupit právě u nás?

Vybíráte počítač, notebook nebo další zboží a chcete být opravdu přesvědčeni, že jste vybrali správně? Prozradíme vám hned několik důvodů, proč jsme si jisti, že jste zvolili nejlépe, a proč stojí za to nakoupit právě u nás!

 

 

Adaptér a operační systém v ceněKaždý počítač od nás má v sobě předinstalovaný operační systém. Adaptér a přívodní kabel je u nás samozřejmostí.

Jistota v komunikaciAť už se rozhodnete s námi komunikovat prostřednictvím chatu, Facebooku, telefonu nebo e-mailu, můžete si být jisti, že vám k dispozici budou odpovědné kontaktní osoby, které se vynasnaží vám pomoci s jakýmkoli problémem. Zároveň vám budeme nápomocni nejen při výběru zboží, ale i po jeho nákupu. Majitel firmy, Petr Filo, je navíc k dispozici po drtivou většinu času - máte tak jistotu, že vaše požadavky řeší opravdu odpovědná osoba.

Kvalita nade vše Nabízíme pouze kvalitní zboží! Stav zboží je uveden u konkrétního produktu. Zboží je vždy kompletně vyčištěno, otestováno a připraveno na míru našim zákazníkům.

Nadstandardní zárukaObyčejně se můžete setkat pouze s šestiměsíční zárukou na repasované počítače a notebooky. My jsme jiní! Nabízíme nadstandardní záruku minimálně 12 měsíců a u mnoha produktů až 24 měsíců.

Nadstandardní reklamace Pokud budete nuceni zboží reklamovat, jednoduše objednáte svoz na našem e-shopu. Následně si pro reklamované zboží přijedeme a poté do doručíme zpět k vám - a to vše zcela ZDARMA.

Pozáruční servis Samozřejmostí je i kvalitní a odborný pozáruční servis, který se snažíme vyřídit v co nejkratší možné době.

Vždy něco navíc V případě uznané reklamace od nás dostanete navíc malý dárek jako omluvu za vzniklé komplikace.

Krabice na míruZboží k vám dorazí vždy v naprostém pořádku díky pevné krabici na míru přesně pro dané zboží.

Prioritně pro české zákazníky U našich počítačů a notebooků můžete vždy zakoupit verzi s počeštěnou klávesnicí. Pokud není počeštění klávesnice přímo v ceně, nabízíme české přelepky či volbu počeštění. To samé platí i o operačních systémech - pokud nezní váš požadavek jinak, nebo pokud to zařízení dovoluje, jsou všechna dodávána s operačním systémem v českém jazyce.

Na poštovném nevyděláváme Poštovné je u nás nastaveno na nejnižší možné - od 42 Kč u menších zásilek a 101 Kč u větších.

Nezávazná poptávka U zboží nabízíme nadstandardní službu "Nafocení zboží". Pokud se vám notebook, počítač nebo jiné zboží v nabídce bude líbit, ale budete si chtít být jisti, v jakém je stavu, rádi vám fotografie konkrétního produktu vytvoříme.

Rychlost dodání Přes 60 % přijatých objednávek je odesláno již v den objednání či přijetí platby.

Pozitivní hodnocení Pokud se chcete přesvědčit, že naše služby jsou opravdu perfektní, můžete si pročíst recenze na Heurece - v naprosto drtivé většině jsou zákazníci s našimi službami a zbožím nadmíru spokojeni.

Reálné fotografie Fotografie veškerých produktů si fotíme sami! Na e-shopu tak vidíte reálné fotografie daného zboží - nic neskrýváme, protože naše repasované notebooky a počítače jsou v naprosté většině v perfektním stavu!

A především - vaším nákupem naše snaha nekončí. Budeme k dispozici i nadále a zaručíme kvalitní a rychlý servis a profesionální podporu!