EVGA GeForce RTX™ 3080 FTW3 ULTRA GAMING 10G (10G-P5-3897-KR | 4250812438287)
Kód: 10G-P5-3897-KR
Zákazník na 1. místě
děláme vše pro vaši 100% spokojenost

Doprava ZDARMA
při nákupu nad 1 500 Kč

snadná konfigurace
produkty si můžete plně upravovat

Kupujete, co vidíte
reálné fotografie, zboží fotíme
Detailní popis produktu
EVGA GeForce RTX™ 3080 FTW3 ULTRA GAMING je extrémně výkonná karta z prémiové řady EVGA s kvalitním chlazením iRGB, určená pro hráče a kreativce požadující maximální výkon.
- ✅ 10 GB GDDR6X, 320-bit sběrnice
- ✅ Architektura NVIDIA Ampere
- ✅ Výstupy: 1× DVI, 1× HDMI 2.1, 3× DisplayPort 1.4a
- ✅ RGB iCX3 chlazení s trojicí ventilátorů
- ✅ Doporučený zdroj: 750 W
Kontakt na výrobce
EVGA
Název: EVGA GmbH
Adresa: Wilhelm-Leuschner-Str. 79, 60329 Frankfurt am Main, Německo
Telefon: +49 69 269 820 0
Webová stránka: eu.evga.com
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 4250812438287 |
| Stav: | Repasováno |
| Výrobce: | EVGA |
| Výrobce čipu: | nVIDIA |
| Modelová řada: | RTX 3000 |
| Model: | RTX 3080 |
| Edice: | FTW3 ULTRA GAMING |
| Velikost paměti: | 10GB |
| Typ paměti: | GDDR6X |
| Sběrnice: | 320-bit |
| Architektura: | Ampere |
| Napájení: | 3× 8pin |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Rozhraní: | PCI Express® 4.0 |
| Výstupy: | 1× DVI, 1× HDMI, 3× DP |
| RGB: | Ano |
| Typ chlazení: | Aktivní |
| Délka karty: | 300 mm |
| Šířka karty: | 56 mm |
| Výška karty: | 137 mm |
| Doporučený zdroj: | 750 W |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
