MSI GeForce RTX™ 3080 Suprim X 10G (V389-004R | 4719072762537)
Kód: V389-004R
Zákazník na 1. místě
děláme vše pro vaši 100% spokojenost

Doprava ZDARMA
při nákupu nad 1 500 Kč

snadná konfigurace
produkty si můžete plně upravovat

Kupujete, co vidíte
reálné fotografie, zboží fotíme
Detailní popis produktu
MSI GeForce RTX™ 3080 Suprim X je vrcholné řešení z dílny MSI s luxusním provedením, výkonným chlazením TRI FROZR 2S a vysokým výkonem pro 4K hraní i profesionální využití.
- ✅ 10 GB GDDR6X, 320-bit sběrnice
- ✅ Architektura NVIDIA Ampere
- ✅ Výstupy: 1× DVI, 1× HDMI 2.1, 3× DisplayPort 1.4a
- ✅ Prémiové chlazení TRI FROZR 2S s RGB
- ✅ Luxusní kovový kryt a backplate
- ✅ Doporučený zdroj: 850 W
Kontakt na výrobce
MSI
Název: MSI Electronics (Deutschland) GmbH
Adresa: Hanauer Landstraße 328-330, 60314 Frankfurt am Main, Německo
Telefon: +49 69 408 93 00
Webová stránka: www.msi.com
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4719072762537 |
| Stav: | Repasováno |
| Výrobce: | MSI |
| Výrobce čipu: | nVIDIA |
| Modelová řada: | RTX 3000 |
| Model: | RTX 3080 |
| Edice: | Suprim X |
| Velikost paměti: | 10GB |
| Typ paměti: | GDDR6X |
| Sběrnice: | 320-bit |
| Architektura: | Ampere |
| Napájení: | 3× 8pin |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Rozhraní: | PCI Express® 4.0 |
| Výstupy: | 1× DVI, 1× HDMI, 3× DP |
| RGB: | Ano |
| Typ chlazení: | Aktivní |
| Délka karty: | 336 mm |
| Šířka karty: | 61 mm |
| Výška karty: | 140 mm |
| Doporučený zdroj: | 850 W |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
