PowerColor Radeon™ RX 6600 Hellhound 8G (AXRX 6600 8GBD6-3DHL | 4713436173724)
Kód: AXRX 6600 8GBD6-3DHL
Zákazník na 1. místě
děláme vše pro vaši 100% spokojenost

Doprava ZDARMA
při nákupu nad 1 500 Kč

snadná konfigurace
produkty si můžete plně upravovat

Kupujete, co vidíte
reálné fotografie, zboží fotíme
Detailní popis produktu
PowerColor Radeon RX 6600 Hellhound 8G – repasovaná výkonná grafická karta určená pro hráče i profesionály. Nabízí 8GB GDDR6 paměti, architekturu RDNA 2 a výstupy: 1× HDMI, 3× DP.
Kontakt na výrobce
TUL B.V.
ANTENNESTRAAT 31
1322AH Almere
Niederlande
bv_logistic@tul.com.tw
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 4713436173724 |
| Stav: | Repasováno |
| Výrobce: | PowerColor |
| Výrobce čipu: | nVIDIA |
| Modelová řada: | RX 6000 |
| Model: | RX 6600 |
| Edice: | Hellhound |
| Velikost paměti: | 8GB |
| Typ paměti: | GDDR6 |
| Sběrnice: | 128-bit |
| Architektura: | RDNA 2 |
| Výrobní proces: | 7 nm |
| Napájení: | 1× 8pin |
| Počet ventilátorů: | 2 |
| Rozhraní: | PCI Express® 4.0 |
| Výstupy: | 1× HDMI, 3× DP |
| RGB: | Ano |
| Typ chlazení: | Aktivní |
| Délka karty: | 220 mm |
| Šířka karty: | 45 mm |
| Výška karty: | 132 mm |
| Doporučený zdroj: | 500 W |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
