Herní PC - BARBONE GAME R5 (Ryzen 5 5600X 16G 500G/NVMe RX6800XT/16G)
Kód: 107353
Zákazník na 1. místě
děláme vše pro vaši 100% spokojenost

Doprava ZDARMA
při nákupu nad 1 500 Kč

snadná konfigurace
produkty si můžete plně upravovat

Kupujete, co vidíte
reálné fotografie, zboží fotíme
Detailní popis produktu
BARBONE
Název: 100MEGA Distribution s.r.o.
Adresa: Železná 7, 619 00 Brno, Česká republika
Telefon: +420 545 120 545
Webová stránka: www.100mega.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nové i repasované stolní počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | MIX-iPC-7 |
| ? Stav: | Repasovaný, A |
| ? Model: | BARBONE GAME R5 |
| ? Procesor – Značka: | AMD |
| ? Procesor – Model: | AMD Ryzen 5 5600X |
| ? Procesor – Třída: | AMD Ryzen 5 - 5. Gen |
| ? Procesor – Jádra: | 6 jader → Hexa-Core |
| ? Paměť – Kapacita: | 16 GB |
| ? Paměť – Typ: | DDR4 |
| ? Disk – Kapacita: | 500 GB SSD |
| ? Disk – Typ: | SSD |
| ? Grafika – Model: | AMD Radeon RX 6800 XT |
| ? Mechanika: | Bez optické mechaniky |
| ? Čtečka karet: | Ne |
| ? Typ skříně: | Tower |
| ? Skříň: | MSI MPG Gungnir 110R |
| ? Zdroj: | 650W |
| ? Operační systém: | Windows 10 Home |
| Síťové prvky: | Gigabit Ethernet |
| Rozměry: | 215 × 430 × 450 mm |
| Rozhraní: | 1×PS/2, 4×USB 3.0, 2×USB 2.0, Audio In/Out, S/PDIF |
| Procesorový chladič: | MSI MAG Core Liquid 240R |
| Chipset: | B550 |
| Základní deska: | MSI MAG B550 Tomahawk |
| Součást balení: | bez napájecího kabelu |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
