Panasonic

Historie společnosti Panasonic odstartovala okamžikem, kdy Konosuke Matsushita založil společnost Matsushita Electric Devices Manufacturing Works v roce 1918 se svou manželkou a švagrem. Společnost se zaměřovala na výrobu elektrických zařízení, a tak jejich prvními výrobky byly izolační desky a objímky pro elektrické lampy.

Historie Panasonic

Postupně firma rozšiřovala své aktivity nejen v Japonsku, ale také v Číně a v Americe. V šedesátých letech expandovala do Evropy, kde vzniklo několik společností zaměřených na prodej, servis, výrobu, vývoj i výzkum.

Hodnoty a vize

Panasonic se od počátku svého založení řídí základní filozofií managementu – přispívat svými aktivitami jednak k pokroku a rozvoji společnosti, ale i k blahobytu lidí po celém světě. A tak při vývoji svých produktů vycházejí hlavně z potřeb a tužeb zákazníků. Ačkoli ve vývoji postupují neustále vpřed, standardy společnosti jsou stále pevně založeny na filozofii zakladatele. Když Konosuke Matsushita budoval společnost, nikdy neztratil ze zřetele, že na prvním místě je vždy veřejnost, zákazník a jeho potřeby.

Současnost

V současné době společnost patří k největším výrobcům elektroniky na světě. Již od roku 1918 Panasonic symbolizuje hloubku a různorodost výzkumného potenciálu, vysokou kvalitu a propracované výrobky.

Panasonic a životní prostředí

Globální oteplování je velký problém, za kterým stojí oxid uhličitý. Panasonic, stejně jako řada dalších společností, usilují o snižování emisí oxidu uhličitého. Dále se zaměřuje na recyklaci různých produktů (např. televizí, klimatizací, praček, sušiček), jejichž plasty a kovy dále využívají. Jejich cílem je snížit množství odpadu na úplné minimum. Panasonic pracuje i na vývoji produktů šetřících spotřebu vody a věnuje pozornost i šetření vodních zdrojů při výrobních činnostech.

Proč tedy zvolit Panasonic?

Pro Panasonic je zákazník vždy na prvním místě. Firma se snaží vždy překročit očekávání zákazníka, a tak přetváří jeho vize v užitečné výrobky a řešení. Svými výrobky chtějí obohatit životy lidí po celém světě. Panasonic je synonymem inovace, kvality, výkonu a snadného používání.

Produkty Panasonic

Produkty Panasonic skladem

  Další značkové zboží na ImportPC.cz

  Acer Apple Asus Dell Fujitsu Hewlett-Packard Lenovo MSI Panasonic Samsung Sony Toshiba

  Nejčastější dotazy

  Nenašel jsem fakturu
  Jak na reklamaci?
  Proč nakupovat u nás?
  Jak dlouhá je záruční doba? Jaká je pro firmy?

  Více odpovědí najdete v sekci Nejčastější dotazy.

  Máte otázky? Jsme tady pro vás!

  Petr Filo

  Petr Filo
  majitel, technická podpora

  603 593 660
  obchod@importpc.cz