Acer Aspire 5 A515-57-57ZE Core i5|16GB|1TB|FHD Repasovaný • Stav A
Kód: 42089
Zákazník na 1. místě
děláme vše pro vaši 100% spokojenost

Doprava ZDARMA
po ČR při objednávce nad 1 500 Kč (PPL)

snadná konfigurace
produkty si můžete plně upravovat

Kupujete, co vidíte
reálné fotografie, zboží fotíme
Související produkty
Detailní popis produktu
Intel Core i5 12450H Alder Lake, 15.6" IPS antireflexní 1920 × 1080, RAM 16GB DDR4, Intel Intel UHD Graphics, SSD 1000GB, numerická klávesnice, podsvícená klávesnice, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, čtečka otisků prstů, WiFi 6E, hmotnost 1,76 kg, Windows 11 Home
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| EAN: | 4711121599897 |
| ? Stav: | Repasovaný, A |
| ? Firemní řada: | Aspire 5 |
| ? Model: | Acer Aspire 5 A515-57-57ZE |
| ? Procesor – Značka: | Intel |
| ? Procesor – Model: | Intel Core i5-12500H |
| ? Procesor – Řada: | Core i5 |
| ? Procesor – Třída: | 12. generace |
| ? Procesor – Jádra: | 8 jader → Octa-Core |
| ? Procesor – TDP: | 45 W |
| ? Procesor – Výkon: | 20380 |
| ? Paměť – Kapacita: | 16 GB |
| ? Paměť – Typ: | DDR4 |
| ? Paměť – Sloty: | 2 sloty |
| ? Paměť – Maximum: | 32 GB |
| ? Disk – Kapacita: | 1 TB SSD |
| ? Disk – Typ: | SSD (M.2 NVMe) |
| ? Displej: | 1920×1080 • IPS • Matný |
| ? Displej – Velikost: | 15.6" |
| ? Grafika – Využití: | Kancelář |
| ? Grafika – Řada: | Intel |
| ? Grafika – Paměť: | Sdílená |
| ? Grafika – Model: | Intel UHD |
| ? Grafika – Výkon: | 1526 |
| ? Klávesnice: | Česká • Podsvit |
| ? Mechanika: | Ne |
| ? Síťové prvky: | Wi-Fi • BT • LAN |
| ? Grafické výstupy: | HDMI |
| ? Čtečka otisku prstů: | Ne |
| ? Webkamera: | Ano |
| ? Hmotnost: | 1,5–2,0 Kg |
| ? Počet USB: | 3 |
| ? USB 3.0: | Ano |
| ? USB-C: | Ano |
| ? eSATA: | Ne |
| ? RS232 (COM1): | Ne |
| ? Operační systém: | Windows 11 Home |
| ? Podpora systémů: | W7 • W8 • W10 • W11 |
| ? Podpora Win 11: | S úpravou: Ano |
| ? Síťové prvky: | Wi-Fi, Gigabit Ethernet, Bluetooth |
| ? Součást balení: | Adaptér včetně přívodu do sítě, baterie |
| ? Balení: | Bezpečně zabaleno v bublince a kartonu |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
